Informacje » Inwestowanie w nieruchomości - czy to się jeszcze opłaca?

Inwestowanie w nieruchomości - czy to się jeszcze opłaca?

Inwestowanie w nieruchomości  - czy to się jeszcze opłaca? Odpowiedź na to arcytrudne i bardzo aktualne zarazem pytanie usiłowali znaleźć 28 maja członkowie Instytutu MRN.PL - analitycy rynku nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowi wraz ze swoimi gośćmi podczas III dorocznej Konferencji Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl
 
Przy pękającej w szwach sali konferencyjnej Hotelu Sheraton w Krakowie i dużym zainteresowaniu mediów zaprezentowano 12 analiz rynkowych dotyczących między innymi rynków developerskiego, mieszkań wtórnych, hoteli, przestrzeni biurowych, a także rynku powierzchni komercyjnych logistycznych, domów jednorodzinnych i gruntów. Całość uzupełniły wystąpienia na temat sytuacji w nieruchomościach na Śląsku i we Wrocławiu.
 
 
W czasie imprezy oprócz członków Instytutu swoje referaty wygłosili Wojciech Nurek i Paweł Drelich - goście MRN.PL z Katowic i Wrocławia oraz Pani Magdalena Jaśkiewicz Dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa.

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Marcin Smagacz Marcin Smagacz
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie (...) »

Partnerzy Instytutu MRN