Informacje

 • 71
  data: 15.12.2009

  W powiecie oławskim dobra ziemia trzyma się mocno

  Analiza rynku gruntów rolnych na terenie powiatu oławskiego na Dolnym Śląsku - zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem autorstwa Krzysztofa Hojki. »

 • 72
  data: 30.10.2009

  Nowy materiał w dziale ANALIZY

  Rynek nieruchomości gruntowych inwestycyjnych nabywanych pod inwestycje deweloperskie (budownictwo mieszkaniowe) na terenie Wrocławia w analizie Katarzyny Puterko. »

 • 73
  data: 05.10.2009

  Przedwojenne spółki a reprywatyzacja

  W tekście swojego nowego artykułu Józef Forystek, współpracownik Instytutu, adwokat w kancelarii Forystek&Partnerzy stara się odpowiedzieć na pytanie: Czy przedwojenne spółki nadal funkcjonują w obrocie prawnym i czy przysługują im roszczenia do znacjonalizowanego po II wojnie światowej majątku? Zapraszamy do lektury - dział Opinie Ekspertów. »

 • 74
  data: 18.09.2009

  Przedwojenne hipoteki a sprawa reprywatyzacji Wilanowa

  Kolejny artykuł Józefa Forystka, współpracownika Instytutu, adwokata w kancelarii Forystek & Partnerzy dostępny w dziale OPINIE EKSPERTÓW. Zapraszamy! »

 • 75
  data: 09.09.2009

  Nowe opracowania w dziale OPINIE EKSPERTÓW

  Zapraszamy do zapoznania się z dwoma artykułami Józefa Forystka, współpracownika Instytutu, adwokata w kancelarii Forystek & Partnerzy. »

13
14
15
16
17
18

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Maciej Grabowski Maciej Grabowski
Rzeczoznawca Majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Członek założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, członek Komisji Opiniującej (...) »

Partnerzy Instytutu MRN