Informacje » III Konferencja MRN.pl - podsumowanie

III Konferencja MRN.pl - podsumowanie

Pod takim tytułem Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl zorganizował trzecią już konferencję analityków i doradców w środę, 28 maja w Hotelu Sheraton.

Tegoroczne spotkanie analityków Instytutu z inwestorami, deweloperami, bankowcami i przedstawicielami mediów poświęcone było perspektywom rozwoju rynku nieruchomości i sytuacji na rynku krakowskim. Po raz pierwszy zaproszeni eksperci z Katowic i Śląska omówili również swoje lokalne rynki nieruchomości.

Konferencję otworzył prezes Instytutu Krzysztof Bartuś, który przedstawił cele i dokonania Monitora Rynku Nieruchomości, a szczególnie do korzystania z publikacji na portalu Internetowym www.mrn.pl. Obecnie zespół analityków liczy 15 osób, którzy wraz z 30 innymi rzeczoznawcami i członkami Instytutu realizują już szósty rok program badawczy „Zintegrowany System Monitorowania Transakcji Nieruchomości”, liczący już ok. 100 tyś. danych. Tylko w zeszłym roku zawarto np. 24 tyś. transakcji w zachodniej Małopolsce, w tym 6,6 tyś. w samym Krakowie.

Czytaj więcej >>>

 

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Tatiana Korniak Tatiana Korniak
Rzeczoznawca majątkowy, analityk rynku nieruchomości. Analityk Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl. Biegły sądowy z zakresu wyceny nieruchomości oraz (...) »

Partnerzy Instytutu MRN