Informacje » Analiza rynku domów jednorodzinnych na terenie Wrocławia oraz gmin podwrocławskich w latach 2004-2008 [Katarzyna Puterko]

Analiza rynku domów jednorodzinnych na terenie Wrocławia oraz gmin podwrocławskich w latach 2004-2008 [Katarzyna Puterko]

Definitywnie skończył się trwający ok. 2 lat boom inwestycyjno-budowlany, który objął wszystkie rodzaje rynku nieruchomości we Wrocławiu i okolicach. Koniec hossy na wrocławskim rynku nieruchomości, najszybciej zauważalny był w segmencie nieruchomości mieszkaniowych – lokale, domy, działki budowlane.

Czytaj więcej w artykule Katarzyny Puterko "Analiza rynku domów jednorodzinnych na terenie Wrocławia oraz gmin podwrocławskich w latach 2004-2008" w dziale ANALIZY.

 

Materiał pochodzi z IV Konferencji Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl, która odbyła się 4 czerwca w hotelu Qubus.

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Maria Bogdani Maria Bogdani
Rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa i historyk sztuki, analityk i doradca rynku nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, biegła sądowa w zakresie (...) »

Partnerzy Instytutu MRN