Informacje

 • 111
  data: 30.05.2008

  Inwestowanie w nieruchomości - czy to się jeszcze opłaca?

  Inwestowanie w nieruchomości - czy to się jeszcze opłaca? Odpowiedź na to arcytrudne i bardzo aktualne zarazem pytanie usiłowali znaleźć 28 maja członkowie Instytutu MRN.PL - analitycy rynku nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowi wraz ze swoimi gośćmi podczas III dorocznej Konferencji Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl. »

 • 112
  data: 11.05.2008

  Kraków międzynarodowym rynkiem nieruchomości

  Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl poddał analizie aktywność inwestorów zagranicznych na krakowskim rynku nieruchomosci. Przykładem międzynarodowego charakteru tego rynku w Krakowie są dzielnice Kazimierz i Stradom uznawane za jedne z najlepszych lokalizacji mieszkaniowych (położone na południe od Rynku Głównego aż do Wisły). Na ich obszarze w ostatnich 5 latach sprzedanych zostało 1047 mieszkań przy obrotach sięgających prawie 290 mln zł. Aż 242 kupujących to byli cudzoziemcy. Nabyli więc oni w tym czasie 23% mieszkań, wydając na nie prawie 100 mln zł (34% łącznego obrotu). Bardzo ciekawy jest wzrost zaangażowania w ostatnim okresie inwestorów zagranicznych... »

 • 113
  data: 21.04.2008

  Nowy portal Instytutu Analiz mrn.pl

  Z dużą satysfakcją pragniemy poinformować Państwa, że nasz nowy portal internetowy już działa. Do rąk internautów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z nieruchomościami oddajemy nowoczesną stronę internetową. »

 • 114
  data: 16.04.2008

  III Konferencja Instytutu Analiz mrn.pl

  Już 28 maja 2008 roku odbędzie się kolejna, doroczna konferencja Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl. Tym razem poświęcona ona będzie perspektywom rozwoju rynku nieruchomości i sytuacji na rynku krakowskim. Po raz pierwszy przedstawimy również analizy dotyczące Śląska i Wrocławia. »

 • 115
  data: 14.04.2008

  W poszukiwaniu kryzysu na rynku nieruchomości

  Krach na rynku nieruchomości ogłoszony został kilka miesięcy temu. Po nieśmiałych początkowo informacjach wrzesniowych, w październiku nie było już wątpliwości. Jest źle. »

21
22
23

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Jarosław Zygmunt Jarosław Zygmunt
Rzeczoznawca majątkowy, doradca w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, analityk rynku nieruchomości. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców (...) »

Partnerzy Instytutu MRN