Informacje » RAPORT MRN: Popyt mieszkaniowy w Krakowie

RAPORT MRN: Popyt mieszkaniowy w Krakowie

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl zachęca do zapoznania się z analizą badań marketingowych dotyczących preferencji nabywców mieszkań w Krakowie z lutego 2011 r.

Badania popytu mieszkaniowego w Krakowie zostały przeprowadzone przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, we współpracy ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań w czwartym kwartale 2010 r. wśród klientów targów mieszkaniowych Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Są to już trzecie z kolei badania ankietowe. Poprzednie dwie edycje przeprowadzono na tych samych targach.
Przedmiotem badań są potencjalni nabywcy mieszkań na rynku pierwotnym (deweloperskim), a zatem strona popytowa rynku. Sposób doboru próby był celowy oraz przypadkowy (nielosowy). Badaniem objęto osoby deklarujące chęć zakupu mieszkania na rynku pierwotnym w najbliższej przyszłości. Odpowiednia wielkość próby w kontekście rozmiarów rynku deweloperskiego w Krakowie (mierzonego liczbą zrealizowanych transakcji) w zupełności umożliwia realizację postawionych celów badawczych.

 

Szczegóły na podstronie "Oferta Instytutu"

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Piotr Mika Piotr Mika
Rzeczoznawca majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Członek założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związany od 1995 (...) »

Partnerzy Instytutu MRN