Informacje » RAPORT MRN: Popyt mieszkaniowy w Krakowie

RAPORT MRN: Popyt mieszkaniowy w Krakowie

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl zachęca do zapoznania się z analizą badań marketingowych dotyczących preferencji nabywców mieszkań w Krakowie z lutego 2011 r.

Badania popytu mieszkaniowego w Krakowie zostały przeprowadzone przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, we współpracy ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań w czwartym kwartale 2010 r. wśród klientów targów mieszkaniowych Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Są to już trzecie z kolei badania ankietowe. Poprzednie dwie edycje przeprowadzono na tych samych targach.
Przedmiotem badań są potencjalni nabywcy mieszkań na rynku pierwotnym (deweloperskim), a zatem strona popytowa rynku. Sposób doboru próby był celowy oraz przypadkowy (nielosowy). Badaniem objęto osoby deklarujące chęć zakupu mieszkania na rynku pierwotnym w najbliższej przyszłości. Odpowiednia wielkość próby w kontekście rozmiarów rynku deweloperskiego w Krakowie (mierzonego liczbą zrealizowanych transakcji) w zupełności umożliwia realizację postawionych celów badawczych.

 

Szczegóły na podstronie "Oferta Instytutu"

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Jarosław Czerski Jarosław Czerski
Członek założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, obecnie pełniący funkcję wiceprezesa, Członek Komisji Opiniującej Małopolskiego Stowarzyszenia (...) »

Partnerzy Instytutu MRN