Informacje » Rynek wtórny mieszkań - aglomeracja śląska [T. Korniak, B. Fojt]

Rynek wtórny mieszkań - aglomeracja śląska [T. Korniak, B. Fojt]

Zapraszamy do lektury bardzo ciekawego opracowania dotyczącego sytuacji na wtórnym rynku mieszkań na Śląku. Analizą objęte zostały transakcje sprzedaży lokali mieszkalnych na terenie aglomeracji śląskiej, zawężone ściślej do miast wchodzących w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Silesia, dawniej zwanej Górnośląskim Związkiem Metropolitalnym (w dalszej części opracowania zastosowano skróconą nazwę: Silesia). Silesia powstała z inicjatywy samorządowców miast na prawach powiatu, leżących na obszarze konurbacji śląsko-dąbrowskiej. Materiał porównuje dane z ostatnich miesięcy z wynikami roku 2009 i zawiera mnóstwo interesujących konkluzji.

 

Czytaj więcej w artykule Tatiany Korniak i Bożeny Fojt  "Rynek lokali mieszkalnych w metropolii śląskiej w ostatnich sześciu kwartałach (01.2010 - 06.2011) - Porównanie z rokiem 2009." w dziale ANALIZY.

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Ewelina Wójciak Ewelina Wójciak
Rzeczoznawca Majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Biegły sądowy z zakresu wycen nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 2007 r. Właścicielka (...) »

Partnerzy Instytutu MRN