Informacje ogolne

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl

Instytut zarejestrowany został w 2006 roku jako stowarzyszenie. Jego misją są badania rynku nieruchomości oraz promocja usług w zakresie analiz i doradztwa na tym rynku.

Instytut zrzesza analityków i rzeczoznawców majątkowych, wykonujących usługi konsultingowe związane z rynkiem nieruchomości oraz monitorujących wspólnie rynki nieruchomości  głównie na terenie Małopolski, Dolnego i Górnego Śląska oraz Warszawy, ale też w innych obszarach kraju. Obecnie zespół liczy 75 rzeczoznawców (w tym 20 analityków rynku nieruchomości z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Śląska) oraz kilku ekspertów z pokrewnych branż (ekonometria, ekonomika przedsiębiorstw, doradztwo podatkowe, prawne, ubezpieczeniowe, kredytowe, rynek budowlany).

Instytut od lat prowadzi własne badania rynkowe oparte na danych pochodzących z rzeczywistych transakcji rynkowych. Obecnie zintegrowany system monitorowania transakcji nieruchomości obejmuje już ponad 200.000 danych w Małopolsce, 120.000 we Wrocławiu, 300.000 na Śląsku.

Siedziba Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl znajduje się w Krakowie, a Oddziały Regionalne we Wrocławiu oraz w Warszawie.

 

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Marcin Smagacz Marcin Smagacz
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wydziału Zarządzania Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie (...) »

Partnerzy Instytutu MRN